O szkole

Akcent to nowa szkoła językowa powstała w roku 2010. Wyróżnia się nowoczesnymi metodami nauczania, młodą dobrze przygotowaną kadrą nauczycielską oraz najnowocześniejszym sprzętem takim jak komputery i tablice interaktywne, które wykorzystujemy na wszystkich poziomach nauczania.


Szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Kształcenie w naszej szkole odbywa się zgodnie z podstawą ministerstwa edukacji oraz zagadnieniami ponadprogramowymi dającymi możliwość kreatywnego poszerzania wiedzy wykraczającej poza ramy podstawy.


Oferujemy kursy języka: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Lokalizacja


Centrum Elbląga, obok dworca PKP i PKS. Dojazd każdym środkiem transportu, obok duży parking.


Szkoła


Posiadamy własny lokal w nowoczesnym budynku wybudowanym w roku 2009, z ochroną, świetlicą dla dzieci i windą dla niepełnosprawnych. Nasze sale lekcyjne są przestronne i komfortowe.Współpraca z Przedszkolami


Oferujemy kursy językowe dla przedszkoli, dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W naszej metodzie nauczania wykorzystujemy naturalne zdolności przyswajania języków przez dzieci. Maluchy uczą się przez gry i zabawy ruchowe, a na tablicy interaktywnej rozwiązują zagadki i oglądają historyjki. Na zakończenie kursu przedszkolaki grają w teatrzyku, prezentując swoje umiejętności językowe.


Wiele elbląskich przedszkoli powierzyło nam rozwój językowy dzieci: